Yerinde Servis Hizmeti

Yerinde Servis Hizmeti

İleri teknoloji ürünü CNC Makineleri endüstriyel sanayide yoğun şekilde yararlanılan son derece modern bir kombinasyon. Gelişmiş bilgisayar programları ile mekanik sistemin bir araya geldiği bu teknolojik tasarım Bilgisayarlı Nümerik Kontrol anlamına gelen (Computer Numerical Control) İngilizce kelimelerinin kısaltmasından oluşuyor. Bu yöntemi temel olarak tariflendirmek gerekirse; sanayi mamullerinin, üretim aşamasında sistematik otomasyon çerçevesinde kurgulanması ve bilgisayarlar tarafından daha önce girişi yapılan kodlara göre işlenerek tezgâhlarda şekillendirilmesi prensibine dayandığını söylemek en doğru ifade olacaktır. Belirli bir harf ve sayı kombinasyonunun kodları kullanılarak yapılan işlem ürünlerin işlenmesi sırasında hata payını sıfıra indirmektedir. Dolayısıyla CNC sisteminde imalat sırasında insan faktörlü hatalar ortadan kaldırılarak bu alanda yaşanacak maddi kayıpların önüne geçilmiştir. 

Cnc Bakım Ve Onarımında Profesyonel Yaklaşım
Cnc yöntemi ile işlenen özellikle metal grubundaki malzemenin hatasız olmasının yanı sıra her işlemin süper bilgisayar programları ile gerçekleştirilmesi projelerin son derece hızlı bir şekilde sonuca ulaşmasını sağlıyor. Bu denli önemli fonksiyonları bulunan yüksek performanslı cnc bakımı sıradan makinelerden farklı bir algoritmaya sahiptir. 
Bu noktada Cnc makinelerinin bakım ve onarımlarını itinalı bir çalışma ile gerçekleştiren firmamız sizlere profesyonel çözümler üretir. Bütün cnc tezgah modellerinde üstün bir bakım onarım hizmeti gerçekleştiren kuruluşumuz uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyar. Firmamız tarafından titizlikle sürdürülen bakım/onarım çalışmalarına kısaca bakmak gerekirse

● Cnc Torna 
● Cnc Tapping Center 
● Cnc işlenme Merkezi 
● Cnc Taşlama Tezgahı 
● Cnc Erozyon Tezgahı 
● Cnc Poligon Tezgahları
● Cnc Derin Delik Tezgahı 
● Cnc Sıva Torna 
● Cnc Testere
● Cnc Takım Bileme 
● Cnc Azdırma Tezgahları

Gibi çok sayıda farklı marka ve model Cnc tezgâhının gerekli görülmesi halinde parça değişimleri ile standart bakım bağlamında ihtiyaç duyulan çalışmaların tümü profesyonel bir yaklaşım çerçevesinde büyük bir titizlikle sağlanmaktadır. 

Cnc Tamir Ve Bakımda Neler Yapıyoruz?

Cnc makineleri sanayi üretiminde ağır ve yüksek potansiyelli işler yaparlar. Ağır iş temposu altında yıpranan ve hassas mekanik sınıfına giren bu değerli makinelerin periyodik bakımlarının zamanında ve profesyonel servis anlayışında yapılmasını gerekir.  Bu nedenle her marka ve modelde ihtiyaç duyulan;

  • Geometrik ayarlar
  • Elektromekanik sistem
  • Kontrol sistemleri
  • Sıpındle bakım ve onarım
  • Bilgisayar sistemleri
  • Tezgah PLC yazılım güncellemeleri
  • Eksen kızak ve encoder bakım
  • Lazer ölçümleri
  • Cetvel sorunlarının giderilmesi
  • Tezgah alarm problemlerinin giderilmesi 

Gibi daha pek çok noktada kazanç kapısı makinelerinizin bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Makinenizin sağlıklı işleyebilmesi için mutlaka doğru bir zamanlama içerisinde bakım onarım çalışmasının yapılmasının oldukça hayati bir önem taşıdığı asla unutulmamalıdır.

Bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Firmamız mümkün olan en kısa zaman içerisinde makinenin kurulu bulunduğu yere gelerek cnc tamir ve bakım çalışmalarını yerinde gerçekleştirecektir. Lütfen bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Oldukça uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımız hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarmak ve maksimum düzeyde çözümler sunmaktan büyük mutluluk duyarız. Ticari kazancınızı emanet ettiğiniz CNC makineleriniz firmamız hizmetleri ile artık çok daha güvenli ellerde.