Hakkımızda

Hakkımızda

Son teknoloji ürünü mekanik cihazların bilgisayar programlarıyla süper makinelere dönüştüğü günümüz teknolojisine uyarlanan CNC makineleri ile sizlerin hizmetinde olmanın gururunu yaşayan firmamız bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları profesyonel şekilde çözümlenmesini sağlamaktadır.

Ülkemiz ekonomisine önemli ölçüde katkılar sağlayan CNC tezgahlarının sıfır veya ikinci el alım satım işlemlerinin yapıldığı kuruluşumuz bu alanda önde gelen kuruluşlar arasında bulunmaktadır. 
Aynı zamanda CNC tezgahlarının bakım ve onarım faaliyetlerini yürüten firmamız tamamen uluslar arası standartlarda bir çalışma konseptini benimsemiş bir anlayışla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır. 

Her türlü marka ve modelde CNC tezgahı alım satımı yapan kuruluşumuz makinelerinizi değeri üzerinden satın alarak gerek sizlere gerekse ülke ekonomisine katma değer yaratmaktadır. Aynı şekilde CNC tezgahları satış rakamlarının piyasa koşullarına göre cazip tutulduğu hizmetimiz optimum çözümlerle sizlerin bu noktada ihtiyaç duyduğunuz her anlamda yanınızda durmak istemektedir.   

Bunların yanı sıra oto yedek parça alanında üretici konumunda piyasanın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça üretiminde aranılan bir kuruluş olma özelliklerini taşıyan firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz oldukça kazançlı bir alışverişin keyfini yaşamaktadır. Yüzlerce yedek parçanın oto sanayi sektörüne sunulduğu yedek parça üretim kodeksinde önemli bir tedarikçi konumundaki kuruluşumuzun tüm ürünleri firmamızın garantisi altında bulunmaktadır. 

Ciddi ve güvenilir olduğu kadar prestijli bir çalışma prensibi benimseyen kuruluşumuz üretimini gerçekleştirdiği oto yedek parçaları dışında Cnc Bakım Onarım, Cnc alım ve satım konularındaki yüksek düzeyli tecrübesi ile hizmetinizde olmaktan gurur duymaktadır. Lütfen bizlerle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Size bir telefon kadar yakın olan firmamızın uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme kolaylıklarından faydalanmanız dileğiyle teşekkürlerimizi sunarız. 

Saygılarımızla